W 1994 roku, mając za sobą kilkunastoletnie doświadczenie w działalności budowlanej, postanowiłam założyć własną firmę, która wzbogaciłaby istniejącą wówczas na rynku ofertę płytek ceramicznych.

Rozpoczęcie współpracy z czołowym włoskim producentem płytek gresowych CERAMICHE CAESAR nadało kierunek rozwoju mojej firmy. Bardzo szeroka gama produktów zastępujących naturalny kamień, doskonałe parametry techniczne i bogate wzornictwo spowodowały, że płytki gresowe stały się modne i zaczęły być wykorzystywane we wszystkich prestiżowych obiektach użyteczności publicznej, biurach oraz w prywatnych domach i mieszkaniach.

Aby zapewnić kompleksowość dostaw i w pełni usatysfakcjonować klientów, zaprosiłam do współpracy kolejne firmy, stawiając im wysokie wymagania. Oryginalna, niepowtarzalna gama produktów, najwyższa jakość, krótkie terminy dostaw – to najważniejsze wymogi, którym muszą sprostać producenci zaproszeni do współpracy.

W ten sposób udało mi się stworzyć firmę, w której każdy klient może zrealizować nawet najbardziej nowatorskie koncepcje.

Obecnie Dav-Import współpracuje z ponad czterdziestoma dostawcami, w przeważającej części z Włoch, ale również z Hiszpanii, Niemiec i Holandii. Poza gresem i glazurą w naszej ofercie znajdą Państwo, spieki kwarcowe, konglomeraty, płytki cementowe, mozaiki kamienne i szklane, ręcznie malowaną ceramikę, chemię budowlaną i profile specjalistyczne.

Od początku działalności dostarczyliśmy 3 000 000 m2 płytek ceramicznych na wiele prestiżowych projektów użyteczności publicznej, projektów sieciowych różnych branż, a także dla odbiorców detalicznych.

Zapraszam Państwa do współpracy. W naszym salonie sprzedaży przy ul. Spiralna 1K w Warszawie znajduje się duża ekspozycja przedstawiająca wiele ciekawych rozwiązań w projektowaniu i aranżacji wnętrz.

Mam nadzieję, że wizyta w Dav-Import będzie dla Państwa źródłem inspiracji.

Elżbieta Kopeć