Artykuły

Drukuj

Oferta firmy Royal Mosa

 

Firma Royal Mosa jest producentem z obiecującą przyszłością.
Szeroka gama wzorów i kolorów jest niewątpliwą zaletą firmy.

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka, najchętniej kupowanych przez naszych klientów, linii z oferty firmy Royal Mosa.

Xtreme

Szkło, stal, ceramika. Innowacyjna linia płytek ściennych i podłogowych, wyjątkowo popularna wśród architektów. Cała linia oferuje ogromną różnorodność produktów w wielu opcjach wykończenia: hartowane błyszczące szkło, matowe szkło, szczotkowana stal nierdzewna, punktowo tłoczona stal nierdzewna, płytki gresowe. Imponująca mieszanka nowoczesnych materiałów w modularnych rozmiarach umożliwiających ich wzajemne mieszanie i łączenie.
Mosa - linia Xtreme

Global Collection

Duże i małe, centkowane, błyszczące i matowe płytki ścienne w 80 kolorach od pastelowych do nasyconych. Płytki podłogowe gresowe w 66 kolorach. Wiele rozmiarów. Wiele elementów/akcesoriów uzupełniających. Gwarantowana jakość szczególnie ceniona przy realizacji dużych projektów inwestycyjnych.
Mosa - linia Global Collection

Colors

50 kolorów kontrastowych, jasnych, ciemnych, świeżych,delikatnych, wyblakłych i nasyconych. Ekskluzywny wybór błyszczących płytek ściennych o wymiarach 15x15cm. Niektóre kolory dostępne także w rozmiarze 10x10cm.

Jeśli nie możesz znaleźć odcienia którego szukasz, możemy wyprodukować go na Twoje specjalne zamówienie.

Cała linia jest źródłem inspiracji dla projektantów wnętrz poszukujących nowych rozwiązań dla swoich kolorowych idei.
Mosa - linia Colors

10thirty

Ta płytka ścienna jest pełna niespodzianek. Przede wszystkim jej niekonwencjonalny rozmiar 10x30 cm kreuje całkowicie nowy wygląd ścian. Stylowa i wyszukana matowa lub błyszczaca biel. Pięć zrównoważonych odcieni lub odważnych wspólczesnych metalicznych powierzchni. Dodatkowe opcje możliwe dzięki wprowadzeniu horyzontalnego reliefu czy "zmrożonej" strukturze powierzchni.
Mosa - linia 10thirty

Kho Liang Ie Collection

Klasyczna forma z lat sześćdziesiątych zaprojektowana przez Kho Liang Ie. Płytki w rozmiarze 10x10 cm błyszczące, białe z reliefem w kształcie kół, fragmentów kół, przekątnych i trójkątów. Uzyskany wzór ułożenia płytek może być modyfikowany na wiele sposobów dając niezwykły efekt końcowy. Dostępna jest także gładka wersja płytki jako uzupełnienie dla płytek reliefowych.
Mosa - linia Kho Liang collection

Terra Maestricht

Ponadczasowa podłogowa płytka gresowa. Dzięki specjalnej technologii produkcji, kazda płytka jest niepowtarzalna.

Dostępne formaty to 30x30 cm, 45x 45cm i nowo wprowadzony 60x60cm. Świetne rezultaty daje łaczenie tej linii z płytami szklanymi i stalowymi z linii Xtreme.
Mosa - linia Terra Maestricht

Terra LED

Umieszczenie interesującego, nietypowego oświetlenia w podłogach I ścianach jest teraz możliwe dzięki elementom uzupełniającym, cieszącej się ogromnym uznaniem linii Terra Maestricht. Oświetlenie ciekłokrystaliczne LED jest oferowane w dwóch rozmiarach i dwóch kolorach wspomnianej linii. Świecące punkty w pokrytych płytkami powierzchniach są innowacyjnym i zaskakującym rozwiązaniem. Ta nowoczesna technologia oświetleniowa umożliwia instalowanie oświetlenia bezpośrednio w płytce, co skutkuje możliwością ich równoczesnego montażu wraz z normalnymi płtytkami w dowolnym miejscu. Płytka zawierająca element oświetleniowy LED jest tego samego rozmiaru, grubości i jakości jak płytka standardowa. Nadaje się do kładzenia na podłogach i ścianach wnętrz publicznych. Instrukcja kładzenia i montażu jest niezmiernie prosta.

Mosa Terra LED jest logicznym połaczeniem funkcji i design'u.
Mosa - linia terra led

Prisma

Dzięki subtelnemu, ponadczasowemu design'owi ta linia jest więcej niż tylko funkcjonalną płytką podłogową. Zapewnia także bezpieczną do chodzenia, antypoślizgową powierzchnię. Obecnie w ofercie znajdują się płytki w rozmiarze 45x45 cm oraz dodatkowo 30x30 cm. Róznorodność odcieni szarości oraz innych naturalnych kolorów szczególnie nadaje się do użycia w projektach architektonicznych biznesowych i użytkowych.

Jesteśmy solidni

Rzetelna Firma
 
Certyfikat Wiarygodnosci Creditreform 250x250 baner
 
Gepard min

Nasze atuty

 • Bogata i różnorodna oferta
 • Ciekawa i duża ekspozycja
 • Profesjonalne doradztwo
 • Doświadczenie w obsłudze inwestycji
 • Szybkie i sprawne dostawy
 • Dogodne godziny pracy

Produkty

W naszej ofercie znajdziecie:

 • Gresy najwyższej jakości
 • Beton architektoniczny
 • Glazurę
 • Mozaiki ceramiczne, szklane i kamienne
 • Konglomerat kwarcowy
 • Kamień naturalny
 • Chemię budowlaną
 • Systemy uszczelnień

Salon i kontakt

Godziny otwarcia salonu:
poniedziałek - piątek: 8 - 18
sobota: 9 - 13.30

Dane kontaktowe:

Biuro, ekspozycja, magazyn:
Bartycka 175. lok. 4, Warszawa
tel. (22) 651 05 41, 840 71 51
tel. (22) 891 44 65
kom. 504 103 850
e-mail: info@dav.com.pl
fax (22) 891 44 65